Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 33 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Size | 45 x 25 x 22.5 cm |
| Folded | No |
| Material | BAMBOO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.