Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Shoe Rack |
| Type | Living Room Furniture |
| Origin | Mainland China |
| pattern | solid color |
| Product Category | shoe box |
| color | 36*28*21.5cm |
| Model | 1112 |
| Scope of application | shoes |
| material | PP+PET |
| gross weight | 1kg |
| place of origin | Taizhou |
| brand | Fidelity |
| item number | 1112 |
| Specifications | large |
| Reprint LOGO | OK |
| function | organize |
| capacity | 24L |
| Whether to import | No |
| patent | No |
Instock
There are no reviews yet.