Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 212 × 158 × 102 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Material | Wood |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | 1600mm |
| Product Dimensions | 83.7"L x 62.4"W x 40.4"H, 1, 1 |
| Item Weight | 900 Pounds, 2, 2 |
Instock
There are no reviews yet.