Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 46 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Shoe Rack |
| Type | Living Room Furniture, Furniture Hardware |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DUTRIEUX, YIGALU |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | YGA-WL08 |
| Color | Dark Gray Matt Gray Orange, Dark Gray Matt Gray Orange |
| Mail packing | N |
| Material | Aluminum /steel, Aluminum+Plastic+Iron |
| Product name | 360' Revolving Shoe Rack |
| Surface Treatment | Powder coating |
| Features | Double buffer |
| Warranty | 50, 000 times slides test |
| Application | Closet/Wardrobe |
| Size | H(800mm~2380mm)*D350mm*W630mm |
| Layers | 4-14 layers optional |
| Packing | 1set/ctn |
Instock
There are no reviews yet.