Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Folded | No |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1900mm |
| Product Dimensions | 89.7"L x 72.09"W x 45.2"H |
| Material | Faux Leather, Metal |
| Maximum Weight Recommendation | 1100 Pounds |
| Item Weight | 101 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.