Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30.844 kg |
|---|---|
| Dimensions | 203 × 152 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | 12" |
| Product Dimensions | 80"L x 60"W x 12"Th |
| Item Weight | 68 Pounds |
| Fill Material | Cool Breathable Cotton |
Instock
There are no reviews yet.