Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 232 × 159 × 113 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Material | Wood |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | 1500mm |
Instock
There are no reviews yet.