Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Folded | Yes |
| Material | Wood |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1600mm |
| PRACTICAL WALL BED | Dual-mount wall bed mechanism attaches to floor |
| DIMENSIONS & ASSEMBLY | 85"L x 61.1"W x 83.8"H 61.1"L x 17.7" |
Instock
There are no reviews yet.