Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Folded | No |
| Material | Wood, Linen, Metal |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1400mm, 1500mm, 2000mm |
| Full Size Product Dimensions | 78"L x 57"W x 43.9"H |
| Queen Size Product Dimensions | 83.6"L x 62.2"W x 43.9"H |
| King Size Product Dimensions | 83.6"L x 78.1"W x 43.9"H |
| Included Components | Slats, Headboard, Hardware Pack, Bed Frame, 4 Drawers |
Instock
There are no reviews yet.