Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Minimalist Modern, Modern |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Shoe Rack |
| Type | Living Room Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Size | 3 Drawers Slanted Design |
| Product Dimensions | 94D x 224W x 423H |
| Room Type | Entryway Hallway |
| Number of Shelves | 2 |
| Special Feature | Storage |
| Age Range (Description) | Adult |
| Product Care Instructions | Wipe with Damp Cloth |
| Weight Limit | 44 Pounds |
| Material | PB |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Shape | Rectangular |
| Finish Type | Polished |
Instock
There are no reviews yet.