Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | RUO WU |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | 1400mm |
| Material | Velvet Fabric |
| Style | Modern |
| Item Weight | 65 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.