Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Folded | No |
| Material | Plywood+MDF+Pinewood |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1400mm, 1500mm |
| Item Weight | 220.1 Pounds |
| Maximum Weight Recommendation | 600 Pounds |
| Special Feature | With 4 Drawers, With Storage Headboard |
| Full Size Product Dimensions | 89.6"L x 86.2"W x 62.6"H |
| Queen Size Product Dimensions | 94.3"L x 92.8"W x 62.6"H |
Instock
There are no reviews yet.