Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Minimalist Modern, Farmhouse |
| General Use | Home Furniture |
| is_customized | Yes |
| Specific Use | Shoe Rack |
| Type | Living Room Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | TANGXU |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Color | Rustic Oak |
| Recommended Uses For Product | Daily Necessaries Keys Shoes |
| Product Dimensions | 9D x 472W x 455H |
| Special Feature | Lightweight AntiTipping Dustproof Removable Shelf Adjus |
| Material | Engineered Wood Rattan |
| Number of Doors | 4 |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.