Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | <1000mm |
| Special Feature | No Box Spring Needed, LED Light Strip, 50'' Tall Headboard, 4 Hidden D |
| Product Dimensions | 90"L x 78.3"W x 50.3"H |
Instock
There are no reviews yet.