Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 137 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Health Functions | Yes |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Gel foam, Pocket spring |
| Thickness | Under 15 cm |
| Product Dimensions | 75"L x 54"W x 14"Th |
Instock
There are no reviews yet.