Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | Under 8" |
| Size | Full |
| Product Dimensions | 75"L x 54"W x 6"Th |
| Cover Material | Bamboo |
| Number of Layers | 3 |
Instock
There are no reviews yet.