Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Material | Wood |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1000mm |
| Product Dimensions | 94.2"L x 42.9"W x 63.1"H, 94.2"L x 42.9"W x 63.1"H |
| Special Feature | Sturdy |
| Finish Type | Wood |
| Maximum Weight Recommendation | 275 Pounds |
| Furniture Finish | Espresso |
| Size | Twin over Twin |
Instock
There are no reviews yet.