Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | 1500mm |
| Material | Corduroy, Wood, Iron |
| Style | Elegant |
| Maximum Weight Recommendation | 1000 Pounds |
| Item Weight | 116.8 Pounds |
| Product Dimensions | 87"L x 81.1"W x 50.8"H |
Instock
There are no reviews yet.