Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Material | Wood |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1000mm, 1200mm |
| Product Dimensions | 91"L x 87.5"W x 52"H |
Instock
There are no reviews yet.