Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 57.742 kg |
|---|---|
| Dimensions | 214 × 163 × 130 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| General Use | Home Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Gel foam, Pocket spring |
| Thickness | 31 cm and above |
| Place Of Origin | US |
| Product Dimensions | 84.25"L x 64.37"W x 51.18"H |
| Item Weight | 127.3 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.