Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Folded | No |
| Brand Name | ticify |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | other |
| Product Dimensions | 783L x 406W x 721H |
| Special Feature | Loft Bed With LShape Desk 8 Fabric Drawers Storage Shelv |
| Color | White |
| Finish Type | Lacquered |
| Material | Steel |
| Style | Modern |
| Item Weight | 125 Pounds |
| Furniture Finish | White |
Instock
There are no reviews yet.