Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | 1000mm |
| Size | Twin |
| Product Dimensions | 78"L x 40.6"W x 72.1"H |
| Finish Type | Lacquered |
Instock
There are no reviews yet.