Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Style | Minimalist Modern, Modern |
| Specific Use | Bookcase |
| Type | Living Room Furniture |
| Brand Name | ZHUXIANG |
| Origin | US(Origin) |
| Appearance | Modern Style |
| Number of Shelves | 14 |
| Special Feature | 2 Storage Cabinets and 7 Tier Adjustable Shelf |
| Product Dimensions | 93D x 4724W x 71H |
| Age Range (Description) | Adult |
| Finish Type | Painted |
| Brand | IRONCK |
| Assembly Required | Yes |
| Manufacturer | IRONCK |
| Material | Engineered Wood |
| Mounting Type | standing alone |
| Shelf Type | Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.