Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 16 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Metal Type | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
| Folded | Yes |
| Material | Metal |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | other |
| Size | 1.5 * 2 * 2m / 2 * 2 * 2m |
| Suitable Bed | 1.5m (5ft), 1.8m (6ft) |
| Diameter of Column Steel Pipe | 22mm |
| Diameter of Cross Bar Steel Pipe | 15mm |
Instock
There are no reviews yet.