Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Drawer Number | 2 |
| is_customized | No |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Load Capacity | 700 lbs |
| Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.