Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 33 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drawer Number | 8 |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Shoe Rack |
| Type | Living Room Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Material | Bamboo, MDF, Acrylic, Plastic |
| Color | Haze Blue |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Shape | Rectangular |
| Assembly Required | Yes |
| Number of Cabinet Doors | 3 |
| Maximum Single Tier Load | About 15kg/33.07lbs |
Instock
There are no reviews yet.