Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 59 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Cabinet | Yes |
| With Rollers | No |
| Size | 38.5 "X20" X60.25" |
| Specific Use | Office Desks |
| Appearance | Modern Style |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HOMCOM |
| Material | Wooden |
| Type | Office Furniture |
Instock
There are no reviews yet.