Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 137 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | 12" |
| Size | Full |
Instock
There are no reviews yet.