Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Rustic Brown |
| Materials | Particle Board, Iron |
| Tabletop | 22 lb |
| Shelf | 11 lb |
| Item Weight | 13.2 lb |
| Shipping Weight | 15.3 lb |
Instock
There are no reviews yet.