Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 49 × 175 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Appearance | Modern Style |
| General Use | Home Furniture |
| is_customized | Yes |
| Specific Use | Dresser |
| Origin | Mainland China |
| Size | 43.2" L x 15.7" W x 55.3" H |
| Brand Name | RUO WU |
| With Makeup Stool | Yes |
| With Mirror | Yes |
| Type | Bedroom Furniture |
Instock
There are no reviews yet.