Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 203 × 152 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | 8" |
| CN | Sichuan |
Instock
There are no reviews yet.