Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 182 × 134 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Type | Bedroom Furniture, Latex |
| General Use | Home Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | 11" |
Instock
There are no reviews yet.