Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | XUYUAN |
| Material | Wood, Wood Velvet Metal |
| Product Dimensions | 842L x 62W x 60H |
| Special Feature | No Box Spring Needed Lighted Storage Drawer USB Port |
| Color | Beige |
| Finish Type | Unfinished |
| Style | Modern |
| Maximum Weight Recommendation | 900 Pounds |
| Item Weight | 106 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.