Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Health Functions | No |
| Origin | US(Origin) |
| Type | Foam |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | 11" |
| Item Weight | 84 Pounds |
| Item Firmness Description | Medium Firm |
| Number of Layers | 2 |
Instock
There are no reviews yet.