Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Health Functions | No |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | 8" |
| Fill Material | Gel Memory Foam, Memory Foam, Cotton, Wool |
| Weight Limit | 320 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.