Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| General Use | Home Furniture |
| Brand Name | RUO WU |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | Under 8" |
Instock
There are no reviews yet.