Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 203 × 152 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | Under 8" |
| Product Dimensions | 80"L x 60"W x 5"Th |
Instock
There are no reviews yet.