Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 99 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | Under 15 cm |
| Top Style | Euro Top |
| Cover Material | Cotton |
| Fill Material | Gel Memory Foam |
| Special Feature | Pressure Relief |
| Coil Type | Pocketed Coil |
| Item Weight | 31 Pounds |
| Item Firmness Description | Medium Plush |
| Construction Type | Hybrid |
| Age Range (Description) | Adult |
Instock
There are no reviews yet.