Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | 12" |
| CN | Guangdong |
| Product Dimensions | 80L x 76W x 12Th |
| Top Style | Euro Top |
| Fill Material | Memory Foam |
| Special Feature | Breathable |
| Coil Type | Pocketed Coil |
| Product Benefits | Pressure Relief, Strong Support, Comfortable Sleeping Experience |
| Item Weight | 46.5 Pounds |
| Item Firmness Description | Medium Firm |
| Age Range (Description) | Adult |
| Construction Type | Gel Foam |
Instock
There are no reviews yet.