Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| General Use | Home Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | 12" |
| CN | Fujian |
| Product Dimensions | 80"L x 76"W x 12"Th |
| Cover Material | Polyester Blend |
| Item Firmness Description | Plush |
Instock
There are no reviews yet.