Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 56 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Model Number | Queen |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Health Functions | Yes |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | 12" |
| Place Of Origin | China |
| Product Dimensions | 80"L x 60"W x 12"Th |
| Item Weight | 67 Pounds |
| Cover Material | Polyester Blend or Polycotton |
| Fill Material | Memory Foam and Spring in a Box |
Instock
There are no reviews yet.