Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Health Functions | No |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | 12" |
| Place Of Origin | United States |
| Special Feature | Motion Isolation, Pressure Relief, Breathable |
| Product Benefits | Pressure Relief, Improves Sleep |
Instock
There are no reviews yet.