Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 34.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Health Functions | No |
| Origin | US(Origin) |
| Mattress Filling | Memory Foam, Gel foam, Hybird |
| Thickness | 12-15 in |
| Product Dimensions | 80"L x 76"W x 14"Th |
| Item Weight | 95 Pounds |
| Cover Material | Memory Foam |
| Number of Layers | 5 |
| Construction Type | Hybrid |
| Age Range (Description) | Adult |
| Top Style | Euro Top |
| Item Firmness Description | Medium |
Instock
There are no reviews yet.