Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Bicycle Quick Release |
| Model Number | M12*P1.5mm, M12*P1.0mm, M15*P1.5mm |
| Material | Aluminum/Alloy |
| Use | Mountain Bikes |
| Brand Name | SMLLOW |
| Origin | Mainland China |
| Length : | 123mm 146mm 148mm 156mm 160mm 162mm 163mm 166mm 168mm 170mm 172mm 173mm 175mm 227mm |
| Bicycle Type : | MTB & ROAD |
Instock
There are no reviews yet.