Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HT-004 |
| Air Vents | > 20 |
| Type | Insect Net Helmet Equipped |
| Material | EPS |
| Brand Name | Horntour |
| Weight (g) | 250g |
| Age | (Adults) Women |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.