Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Craft of Weaving | OTHER |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Feature | Washable |
| Material | POLYESTER, Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens, Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Gender | Unisex |
| Style | Fashion |
| Gloves Length | Wrist |
| Pattern Type | Solid |
| Length: | Fingerless 24cm/Half Finger 27cm |
Instock
There are no reviews yet.