Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Interface Type | other |
| Waterproof Level | ipx 6 |
| Display Size | other |
| Display Color | Black and White |
| Model Number | BN136, BN136 |
| Brand Name | BAFANG |
| Origin | Mainland China |
| Waterproof | IP65 |
| Brand | BAFANG |
| Package dimensions | 13.9 x 11 x 3.4 cm |
| Screen Size | 3.5 Inches |
Instock
There are no reviews yet.