Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | QYLBIKE cycling helmet |
| Certification | ce |
| Air Vents | 16 – 20 |
| Type | Ultralight Helmet |
| Material | EPS |
| Age | (Adults) Men |
| Origin | Mainland China |
| Weight (g) | about 210g |
| pplicable head circumference (CM) | 55-61 cm |
| Helmet stomata number: | 16 |
| Feature 1 | Powerful protection |
| Feature 3 | Lightweight |
| Feature 5 | Adjustable design |
| product 9 | Cycling helmet |
Instock
There are no reviews yet.