Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | MTB Bike Hubs |
| Size | 148mm |
| Number of Holes | 28 holes |
| Axle | BOOST |
| Freehub | HG |
| Position | Front + Rear |
| Braking System | Disc Brake |
| Material | Aluminum alloy |
| Category | Bearing Hub |
| Hub Hole Number | 28 Holes |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.