Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Manual |
| Size | 17.5cm |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Scope of application | inflatable swimming ring, beach ball, inflatable pillow |
| Feature 1 | Basketball Inflating Pump |
| Feature 2 | Air Pump |
| Feature 3 | Inflating Needle Air Pump |
| Feature 4 | Football/Soccer Inflating Pump |
Instock
There are no reviews yet.